Gardrop, Vestiyer : Evinizin herhangi bir mekanına; ölçülendirme ve projelendirme yapılarak, kapaklı veya sürgülü olmak üzere her boyutta gardrop yaptırmak ve iç bölmelerini dilediğiniz gibi tasarlamak sizin elinizdedir.

Koridor ve antrelerinizin vazgeçilmez mobilyası olan vestiyer, doğru konumlandırıldığında hayatınızı kolaylaştırır. Yerleşim yerinin belirlenmesi, ölçülendirme ve projelendirme süreci ile birlikte, istediğiniz ürün istediğiniz renkte üretilebilmektedir.

Etajer, Şifoniyer, Komodin : Gardrobunuzla uyumlu; şifoniyer, komodin ve benzeri ihtiyaçlarınızı takım halinde temin etmeniz mümkün olup, etajer ve konsol gibi yan ürünlerle zenginleştirilebilmektedir.

Giysi Odası, Yüklük : Sürgülü veya katlanabilir kapılarla genel mekandan ayrılarak tüm ihtiyaçları karşılayacak bir giysi odası olabileceği gibi, bağımsız bir odanın düzenlenmesiyle de hazırlanabilmektedir.

Banko, TV Ünitesi, Bilgisayar Masası : Bu ünitelerimizde suntalam veya mdflam kullanılmakta olup, tüm ürünlerimiz; akrilik, granit, laminat, cam, krom ve benzeri kombinasyonlarla entegre edilebilmektedir.

Ürünlerimiz, mekana göre tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Kitaplık ve Evrak Dolabı: Suntalam veya mdflam gövde üzerine, düz, desenli, storlu, kilitli kapaklar takılabilmekte, dolap içleri raf, teleskopik çekmece veya havuzlu yapılabilmektedir.

Real Time Web Analytics