‘PUPA DESIGN’, Ocak 1998’den bugüne Kelebek Mutfak bayiliği yapmış tecrübeli ve etkin elemanların kurduğu yeni şirketimizin markasıdır.

15 yılda Kelebek Mutfak tan edindiğimiz deneyimleri, şimdi sizlere üreticiden tüketiciye modeli ile sunmaya karar verdik.

Yaşamkent mah. 3061. Cad. No:81-A Çankaya Ankara adresinde bulunan mağazamızda mutfak dolaplarından, raydolaba kadar evinizin ihtiyacı olan her türlü çözümümüzü, ürün ve montaj kalitemizi görebilirsiniz.

Pupa Design, iç mimari ve projelendirme hizmetlerine ek olarak, 2000 yılında projeli ürünler birimini oluşturmuş ve bu tarihten itibaren, tasarım, tadilat, dekorasyon ve panel mobilya üretimi konusunda aktif satış faaliyetini sürdürmektedir.

1998 yılından itibaren faaliyetini sürdüren PUPA, perakende faaliyetlerinde, bir evin girişinden mutfağına, mutfağından banyosuna tüm yaşam alanlarını, estetik ve güzellik içinde, rahat, kullanılır ve konforlu hale getirmek için çözümler üretmektedir.

PUPA, toptan faaliyetlerini 2000 yılından itibaren, tadilat, dekorasyon, projelendirme, mobilya tasarımı ve üretimi konuları ile kamu kurum ve kuruluşlarına, kooperatiflere, mimar ve müteahhitlere hizmet vererek sürdürmektedir.

PUPA, projeli işlerde, özellikle iç mekanların inşaat, ıslak zemin, ahşap dolap ve kaplama alanlarının tasarım, imalat ve onarımında uzmanlaşmıştır. Bu alanda, müteahhit ve kooperatiflerce yapılmış yeni binaların mutfak ve her türlü dolap taleplerine çözüm üretmekte, kamu ve özel kuruluşların seramik kaplama, panel kaplama ve mobilya işlerini yapmaktadır.

Şirketimiz,

Ankastre mutfak cihazlarında, Teka 'nın bayisi ve çözüm ortağıdır.
 
Mutfak tezgahlarında akrilik esaslı imalatlarda ; Hanex, LG ve Policor, Quartz yüzeyli imalatlarda ; Çimstone, Silestone, ayrıca Granit, Mermer ve Mermerit bayiliklerini,
 
Mutfak aksesuarlarında ; Viole, mekanizmalarda  Blum bayiliğini sürdürmekte,
 
Mutfak masa ve sandalyelerinde Sancaklı A.Ş. ürünlerini beğenilerinize sunmaktadır.
 
Ahşap, mdf ve suntalam malzemeli panel mobilyalar atölyemizde üretilmektedir.

Real Time Web Analytics