Akrilik Solid Surface : Akrilik Solid Surface, %100 Akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir. Kullanım alanı neredeyse sınırsız denebilecek bir genişliğe sahiptir. Evlerde, işyerlerinde, teknelerde; estetik, kullanım ve en önemlisi hijyenin bir arada olması gereken her türlü mekanda alternatifsiz çözümler sunar. Gözeneksiz yapısı ve derz gerektirmeyen uygulamaları ile dünyanın en hijyenik malzemesi kabul edilmektedir. Üstün üretim teknolojisinin getirdiği homojenliği ve sürekliliği sağlanabilen renk ve dokuları ile üstün avantajlar sunar. Akrilik levhalar mutfak ve banyo tezgahları, banka ve resepsiyon bankoları, karşılama bankoları, açık büfe tezgahları, fast food bankoları, dekoratif duvar giydirmeleri, havuz barları yapımında kullanıldığı gibi, ısı fırınlarında şekillendirmelerle hayal edilen tasarımda ürünler sağlanabilmektedir.

Kuvars kompoze taş : Dünyanın önde gelen kuvars esaslı kompoze taş üreticilerinden Çimstone, Silestone yeni ürün serisi, zengin renk alternatifleri, artan kapasitesi ve her banyo-mutfağa uygun yekpare banko-tezgah boyutları ile değişen beklentileri karşılamak ve yeni pazarlara yönelmek için sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan, uluslararası kalite standartları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet anlayışı, fark yaratan bir marka, ürünlerinin arkasında duran bir kuruluştur.

Çimstone, Silestone ürünlerini mağazamızda ve www.cimstone.com.tr adresinde görebilirsiniz.

Laminat : 30 mm. Ve 40 mm. Yonga levha üzeri laminat kaplanarak hazırlanan Laminat tezgahlarımızda Gentaş ürünleri kullanılmakta olup, desen ve renkleri Gentaş laminat kartelasından seçme imkanına sahip olabildiğiniz gibi, hazır ithal laminat tezgahlarımızı da mağazamızda görüşlerinize sunmaktayız.

Mermerit ve Dekapol : Mermer tozu ve polyesterin karıştırılarak kalıplara dökülüp katılaştırılarak hazırlanan levhalar olup, mutfak ve banyo tezgahlarında ekonomik ve hijyenik bir ürün olarak kullanılabilmektedir.

Mermerit levhalar üzerine özel makinalar yardımıyla püskürtülerek uygulanabilen çift bileşenli, poliüretan esaslı, solvent içermeyen üstün performanslı elastik kaplama uygulandığında dekapol elde edilir.

Real Time Web Analytics